Polecane strony

Firma Brisa - producent opon LASSA jest czołowym producentem opon w Europie. Opony LASSA wytwarzane są w zgodności z następującymi standardami: Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001: 2001 (Quality Management Standards), Specyfikacją Techniczną ISO/TS 16949:2002 (Automotive Industry Quality Management Systems Technical Specification), oraz z Systemem Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 (Environmental Management Standards), a także w zgodności ze specyficznymi wymogami klientów.

www.lassa.com.pl

 

Strona testyopon.pl - serwis internetowy zawierający wiele informacji na temat opon. Znajdą w nim Państwo wyniki testów oraz wiele opinii na temat opon.

www.testyopon.pl

 

Firma Megapon - dobry serwis opon z Opola, wykonujący również wymiany szyb czołowych w samochodach osobowych.

www.megapon.com

 

Firma Shell - jeden z czołowych koncernów energetycznych na świecie. Grupa firm energetycznych i petrochemicznych, która zatrudnia około 93 tysięcy pracowników w ponad 90 krajach i terytoriach.

www.shell.pl

 

Firma Castrol - jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Firma dostarcza oleje silnikowe dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach silnikowych Castrol tworzone są w centrach technologicznych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Integralną częścią strategii biznesowej firmy Castrol jest partnerstwo z koncernami samochodowymi (m.in. VW, Toyota, BMW, DAF, Ford, Volvo czy MAN).

www.castrol.pl

 

Firma OSRAM - jeden z dwóch czołowych producentów oświetlenia na świecie. Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów, od komponentów, elektroniczneych układów zasilających, po kompletne oprawy, systemy zarządzania oświetleniem i rozwiązania oświetleniowe. Strona umożliwia dobór żarówek do samochodu.

www.osram,pl

 

 

Copyright © 2011 | build by opolnet.com | e-mail |