Wymiana olejów silnikowych

Zapraszamy do wymiany oleju silnikowego w naszym warsztacie:

 

CASTROL EDGE 5W30 (w pełni synteryczny)

Nasilniejsza, najbardziej zaawansowana gama olejów silnikowych Castrol. Oleje Castrol EDGE poddane zostały najbardziej wymagającym testom, aby mieć pewność, że są ekstremalnie wytrzymałe.

Castrol EDGE pozwala Ci jeździć kiedy chcesz i jak chcesz.Każda jazda to sprawdziań dla Twojego oleju. Film olejowy uniemożliwia kontakt metal o metal pomiędzy ruchomymi częściami silnika.

 

CASTROL MAGNATEC 5W40 (w pełni synteryczny)
CASTROL MAGNATEC 10W40 (pół syntetyczny)

Szeroka gama bogatych w Inteligentnych Molekuł oleju dostosowanych do różnych rodzajów silników i różnych warunków jazdy.

Castrol Magnatec chroni silnik od momentu przekręcenia kluczyka w stacyjce aż do końca podróży.

Do 75% zużycia silnika ma miejsce podczas jego rozruchu, dlatego należy mieć pewność, że silnik jest chroniony nawet przed przekręceniem kluczyka.

Wszystkie oleje silnikowe spływają z kluczowych elementów silnika, gdy samochód nie jest uruchomiony, ale Castrol Magnatec ma Inteligentne Molekuły, które przylegają do silnika Inteligentne Molekuły nieprzerwanie przylegają do elementów silnika, znacznie redukując jego zużycie. Chroni silnik 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

 

W naszej ofercie posiadamy również oleje silnikowe innych producentów w tym firmy General Motors dedykowanych dla samochodów firmy OPEL

 

 

 

Jeśli przyjadą państwo do nas ze swoim olejem, wymiana za  90 zł.
Posiadamy w naszej ofercie filtry olejowe polskiej firmy FILTRON.

 

Sprawdź ile jakiego oleju potrzebujesz do swojego auta.
https://www.castrol.com/pl_pl/poland/home/car-engine-oil-and-fluids/motor-oil-and-fluids-finder.html?utm_source=georedirect

Sprawdź jaki potrzebujesz filtr olejowy.
https://filtron.eu/pl.html

 

 

 

Copyright © 2011 | build by opolnet.com | e-mail |